Krem wzmacniający prostatę 2PCS
Zawartość netto: 20 g Okres przydatności do spożycia: 3 lata Warunki przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, unikać bezpośredniego światła słonecznego Skuteczność: Poprawa ogólnego stanu zdrowia prostaty Złagodzenie częstotliwości oddawania moczu Wyeliminuj ból brzucha Promowanie zdrowych funkcji moczu Zmniejsz nocne oddawanie moczu i bezsenność Cechy: 1. Promuj wydzielanie hormonów, popraw ogólny stan zdrowia prostaty, łagodzi wyeliminować ból brzucha, częstotliwość oddawania moczu, promuj zdrowe funkcje moczu.2.Równoważy pole magnetyczne w ciele promując lepszy sen, zmniejszenie nocnego oddawania moczu i bezsenności.3.Pomaga w zdrowym funkcjonowaniu prostaty, lepszym przepływie moczu i zmniejsza pilność wychodzenia.4.Rozwiąż dysfunkcję seksualną i ponownie rozpal swój entuzjazm i pewność siebie. Pożegnaj się z frustrującymi chwilami i wypełniającym życiem intymnym. Jak używać:1. Oczyść obszar wokół prostaty.2. Wyciśnij niewielką ilość tego produktu na opuszki palców.3. Delikatnie wmasuj krem w okolice prostaty okrężną ręką, aby krem mógł wchłonąć się w skórę. Uwagi:Ze względu na różnicę między różnymi monitorami obraz może nie odzwierciedlać faktycznego koloru przedmiotu. Dziękuję bardzo Pakiet zawiera:1 * Krem na prostatę
Zawartość netto: 20 g Okres przydatności do spożycia: 3 lata Warunki przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, unikać bezpośredniego światła słonecznego Skuteczność: Poprawa ogólnego stanu zdrowia prostaty Złagodzenie częstotliwości oddawania moczu Wyeliminuj ból brzucha Promowanie zdrowych funkcji moczu Zmniejsz nocne oddawanie moczu i bezsenność Cechy: 1. Promuj wydzielanie hormonów, popraw ogólny stan zdrowia prostaty, łagodzi wyeliminować ból brzucha, częstotliwość oddawania m...